Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPECJALISTY DS. ROZWOJU

(nr ref.  SR/K/19)

Do pracy w KRZESZOWICE (woj. małopolskie)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. rozwoju, któremu chcielibyśmy powierzyć zadania związane z analizą runku, optymalizacją obszarów handlowych, nadzorem nad projektami biznesowymi, planowaniem i rozwojem oraz wdrażaniem rozwiązań. Na poszukiwanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

• posiadają doświadczenie w analizie rynków; mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych z branży budowalnej

• posiadają zdolności analityczne

• potrafią kreować nowe rozwiązania

• potrafią tworzyć koncepcje produktowe

• potrafią czytać i tworzyć rysunki techniczne

• posiadają wykształcenie techniczne

• posiadają wiedzę z zakresu prefabrykacji betonowej

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Zakupy / Zaopatrzenie