Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Awima Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży to osoba odpowiedzialna za działania i politykę handlową firmy na rynku komercyjnym.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • inicjowanie działań mających na celu maksymalizację sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • kreowanie i podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi,
  • badanie rynku i działań konkurencji,
  • budowa i określanie zakresów działań efektywnego działu sprzedaży.

Wymagania:

  • Osoba na tym stanowisku powinna charakteryzować się zdolnością realistycznej oceny sytuacji, dynamizmem w działaniu, umiejętnościami negocjacyjnymi i entuzjazmem pozwalającymi na przekonanie klienta i uzyskanie pozytywnego efektu rozmów.
  • Mile widziane u kandydatów jest wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym oraz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B.

Oferujemy:

  • Wybrany kandydat zatrudniony będzie w oparciu o umowę o pracę a jego wynagrodzenie opierać się będzie o wynagrodzenie podstawowe i premię zależną od realnych wyników jego działań.
  • Dyrektor handlowy może korzystać ze wszystkich niezbędnych narzędzi do skutecznego wykonywania swoich obowiązków.

Miejscem pracy jest biuro na terenie Warszawy oraz teren województwa Mazowieckiego, czas pracy nienormowany, stanowisko jest samodzielne pod nadzorem Zarządu. Pracę charakteryzuje duże natężenie kontaktów z ludźmi.

Prezentacja firmy

Awima to grupa firm świadcząca usługi w zakresie obsługi nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca