Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży z językiem niemieckim

BELIANI

Szczecin, zachodniopomorskie

Czy jesteś zainteresowany?
beeline to modne dodatki w atrakcyjnych cenach, to kreatywność i zapał, jednak przede wszystkim to nasze popularne w wielu krajach marki SIX i I AM.
A mamy jeszcze ogromne plany na przyszłość!

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz mailowy kontakt z Klientem
  • Wsparcie techniczne oferowanych produktów
  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Rozwiązywanie problemów reklamacyjnych
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest warunkiem koniecznym, znajomość j. angielskiego będzie mile widziana
  • Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość podejmowania odpowiedzialności i szanse rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełen zakres szkoleń i praktyczne wdrożenie do pracy
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Mile widziane ambitne osoby z dużą motywacją do pracy, również studenci, oraz osoby bez doświadczenia zawodowego

CV wyłącznie w języku niemieckim prosimy przesyłać przez opcję: