Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6231.

W związku z dynamicznym rozwojem działań na rynku zagranicznym poszukujemy

Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

Oferujemy:

wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje sprzedażowe
zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)
pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie

Wymagania:

biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług)
bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec