Specjalista ds. rozwoju portalu internetowego

Logart

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu związanego z transportem i spedycją, skupiającym ponad 1000 przewoźników i spedytorów, poszukujemy osoby na stanowisko

• Rozwijanie obecnego serwisu internetowego i poprawa jego użyteczności
• Zapewnianie użytkownikom serwisu wzorcowej obsługi klienta
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
• Planowanie i realizacja strategii marketingowej w internecie
• Poszukiwanie nowych źródeł danych, negocjowanie warunków współpracy
• Weryfikacja i aktualizacja danych na potrzeby portalu
• Rozwój aktualnych oraz uruchamianie nowych kanałów komunikacji i promocji

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość branży internetowej oraz trendów e-marketingowych
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
• Doświadczenie w kreowaniu różnego rodzaju treści marketingowych, promocyjnych oraz sprzedażowych
• Znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce