Specjalista ds. rozwoju i finansów - z umiejętnością księgowania

Gavis Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Staż lub praca (w zależności od doświadczenia)

Do obowiązków będą należały m.in.: ewidencja i tworzenie dokumentów związanych z realizacją projektów, księgowaniem w programie księgowym, opracowywaniem zadań dla członków organizacji, kontrola nad realizacją zadań realizowanych przez osoby współpracujące, współpracą w organizacji szkoleń, konferencji, sprawy rekrutacyjne, bieżące uzupełnianie serwisów grupy organizacji.

Praca w Szczecinie (blisko Bramy Portowej), 20 godzin/tydzień od poniedziałku do piątku, możliwość dopasowania do harmonogramu zajęć na studiach.

Poszukujemy osoby na umowę zlecenie. Stawka uzależniona od doświadczenia i czasu pracy.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość pakietu office (głównie word, excel, mile widziana znajomość access), komunikatywna znajomość j. angielskiego, doświadczenie lub umiejętności w księgowości (pełna księgowość).

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
okres próbny 2 mies.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
600PLN - 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse