Specjalista ds. rozwoju aplikacji internetowych i serwisów WWW

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1101153

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalista ds. rozwoju aplikacji internetowych i serwisów WWW
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesem zmian oraz rozwojem systemów informatycznych w obszarze aplikacji internetowych
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań, opracowywanie koncepcji technicznych, projektowanie architektury oraz rozwiązań systemowych
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie i nadzorowanie zlecanych prac, zarządzenie procesem zmian
  • Wsparcie w procesie realizacji testów oraz koordynacji wdrożeń na środowiska testowe i produkcyjne
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu, integrowaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych świadczących usługi WWW (aplikacje webowe, rozwiązania client-server)
  • Praktyczna znajomość rozwiązań i technologii internetowych (protokoły HTTP/SSL, serwery WWW, serwery aplikacji, load-balancery, sieci TCP/IP, integracje usług w tym silników wyszukiwawczych, RWD, WCAG, JS, Ajax, jQuery, AngularJS)
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją, wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności analityczne, komunikatywność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Postawa zorientowana na osiąganie celu oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań (projekty R&D)
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland