Specjalista ds. rozliczeń

este.biz Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie przelewów w bankowości elektronicznej
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów na podstawie danych księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne/finansowe)
  • Min 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność, odpowiedzialność i rzetelność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur działania firmy
  • Możliwość udziału w tworzeniu nowych projektów firmy
  • Pracę w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Firma este.biz Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie outsourcingu usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa