Specjalista ds. rozliczeń

este.biz Sp. z o.o.

41-707 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów
• Księgowanie wyciągów bankowych
• Przygotowywanie przelewów w bankowości elektronicznej
• Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
• Przygotowywanie raportów na podstawie danych księgowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne/finansowe)
• Min 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość zasad rachunkowości
• Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• Umiejętność pracy w zespole
• Systematyczność, odpowiedzialność i rzetelność
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur działania firmy
• Możliwość udziału w tworzeniu nowych projektów firmy
• Pracę w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Firma este.biz Sp. z o. o. świadczy usługi w zakresie outsourcingu usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa