Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZAKÓW:
• rozliczenia miesięczne i roczne najemców w ramach umów najmu
• windykacja należności
• prowadzenie szczegółowej dokumentacji rozliczeń
• analiza/przygotowywanie umów związanych z funkcjonowaniem poszczególnych obiektów – media, serwis, konserwacja, usługi
• bieżący monitoring i kontrola kosztów
• opracowywanie analiz i raportów

Wymagania

WYMAGANIA:
• obsługa komputera - MS Office, bardzo dobra znajomość MS Excel
• znajomość programu Microsoft Outlook 2010
• wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• zdolności analitycznego i logicznego myślenia
• zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność

Prezentacja firmy

Real Estate inwestorbp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa