Opis stanowiska pracy

„Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON” poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczania projektów

OBOWIĄZKI:
• rozliczanie projektów prowadzonych przez Stowarzyszenie
• przygotowywanie wniosków o płatność
• ocena kwalifikowalności wydatków według zasad programu/instytucji, z której pochodzi dofinansowanie
• kontrola prawidłowości wydatkowania środków finansowych w ramach realizowanych projektów
• kierowanie wniosków, zapytań i korespondencji do instytucji odpowiedzialnych za weryfikację rozliczanych projektów

Wymagania

• wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki ekonomiczne )
• minimum rok doświadczenia w rozliczaniu projektów dofinansowywanych z UE lub instytucji krajowych
• znajomość zasad realizacji, rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowywanych
• wiedza z zakresu księgowości
• samodzielność i skrupulatność w działaniu
• ogłoszenie również dla kandydatów z orzeczoną grupą niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse