Specjalista ds. rozliczania projektów

Instytut Badań Edukacyjnych

01-180 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

a) monitoring poprawności wydatkowanych pieniędzy zgodnie z wnioskiem
projektowym
b) monitoring budżetów projektów i harmonogramów, a także reagowanie na potrzebę
ewentualnych zmian w projekcie
c) nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów, w tym
kontrola wydatkowanych środków finansowych
d) przygotowywanie dokumentacji finansowej projektu, wsparcie kierowników
projektów w rozliczaniu finansowym projektu,
e) sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych z projektów
f) bieżąca obsługa administracyjna projektów w zakresie przepływu dokumentów
g) prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej
związanej z realizacją i rozliczaniem projektów

Wymagania

a) co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów, w tym
współfinansowanych ze środków unijnych,
b) doświadczenie w nadzorowaniu budżetu i harmonogramu projektu, w tym
współfinansowanych ze środków unijnych
c) znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów
finansowanych oraz kwalifikowalności kosztów
d) mile widziane doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów z programu
Erasmus +
e) bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, systematyczność
f) samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
g) umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu
h) znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
i) praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela

Prezentacja firmy

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą inte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość