Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

MCS sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie wniosków o płatność wraz z załącznikami
  • sporządzanie i aktualizacja harmonogramu płatności
  • opisywanie dokumentów księgowych, współpraca z Działem Księgowości
  • nadzór nad wykorzystaniem budżetu projektu
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji
  • uczestnictwo w ciekawych projektach

Prezentacja firmy

Mazowieckie Centrum Szkoleń sp. z o.o. powstało w 1998 roku w War... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne, Praca Administracja biurowa