Specjalista ds roszczeń

EBEC Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalisty ds. roszczeń, osoby, która odpowiadać będzie za: analizy umów i dokumentacji kontraktu prowadzonego w oparciu zapisy umowy, rozpoznawanie zmian przedmiotu umowy, analizę i ocenę odstępstw między zobowiązaniem umownym a robotami wykonanymi, dokumentację i kontrolę zmian, wystąpienia do Nadzoru i Inwestora, nadzór nad sporządzaniem roszczeń, ocena należności, udział w negocjacjach, współpracę z działem prawnym, kontrolę korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami.

Poszukujemy inżyniera budownictwa, który dysponuje min. 3 letnim oświadczeniem w realizacji projektów budowlanych, (opartych na umowach budowlanych). Kluczowe jest doświadczenie w zakresie kosztorysowania/ofertowania i rozliczania robót budowlanych, doświadczenie w projektowaniu terminów i kontrolowaniu rezultatu różnicy w harmonogramach. Szukamy osoby ze znajomością prawa budowlanego i umów o roboty budowlane.
Konieczna jest umiejętność sporządzania i analizowania harmonogramów robót budowlanych w oparciu o programy komputerowe typu MS Project.
Mile widziana znajomość warunków kontraktowych FIDIC lub Prawa Zamówień Publicznych) oraz języka angielskiego.
Miejsce pracy – województwo wielkopolskie.

Wymagania

Inżynier budownictwa, który dysponuje min. 3 letnim oświadczeniem w realizacji projektów budowlanych.

Znajomość programów komputerowych do sporządzania harmonogramów, typu MS Project,

Umiejętność sporządznia roszczeń o roboty budowlane.

Prezentacja firmy

Firma EBEC Sp. z o.o. sp.k. powstała w 2012 roku jako połączenie zespołó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji