Specjalista ds. robót budowlanych / Specjalista ds. przygotowania inwestycji (Nr Ref.: SRB0508/2014

Amabud Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AMABUD Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Specjalisty ds. robót budowlanych / Specjalisty ds. przygotowania inwestycji
Nr Ref.: SRB0508/2014

Miejsce pracy: Płock

Forma zatrudnienia:
- umowa o pracę
-pełny etat

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Terminowe przeprowadzenie zakupów usług i materiałów, w cenach pozwalających na wypracowanie wyniku finansowego budowy zgodnie z budżetem,
- Organizowanie przetargów na dostawy usług oraz materiałów na etapie ofertowania i realizacji,
- Dokonywanie analiz cen i porównywanie ofert,
- Negocjowanie cen i umów z podwykonawcami oraz dostawcami materiałów budowlanych,
- Przygotowywanie umów, zamówień, zleceń,
- Monitorowanie rynku usług i materiałów budowlanych oraz przygotowywanie raportów,
- Organizowanie dostaw materiałów na budowy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe, budowlane,
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość rynku podwykonawców i dostawców oraz doświadczenie w zawieraniu z nimi umów,
- Zdolności negocjacyjne,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Komunikatywność,
- Bardzo dobra znajomość MS Office,
- Dobra organizacja pracy własnej,
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane uprawnienia budowlane.

Prezentacja firmy

\\\"Realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu\\\"<br/><br/>Firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie