Specjalista ds. rezerwacji online z językiem angielskim

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

. Konfigurowanie systemów rezerwacji online (silnik rezerwacyjny i channel manager)

. Wstępna analiza systemów pod kątem sprzedażowym

. Wsparcie dla hoteli w ich codziennej obsłudze

. Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania

Wymagania

. Doświadczenie w branży hotelarskiej lub doświadczenie w pracy w dziale pomocy technicznej

. Dobra znajomość języka angielskiego

. Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami do rezerwacji online

. Znajomość nowych technologii

. Znakomita organizacja pracy własnej

. Cierpliwość i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

. Duża samodzielność i zaangażowanie

. Możliwość pracy również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

. Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

. Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku

. Przyjazna atmosfera w młodym zespole

. Współpraca z najlepszymi hotelami w Polsce

. Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w ścisłym centrum Poznania

. Atrakcyjne dopłaty do karty Multi Sport

. Bezpłatna pomoc doradcy kredytowego

. Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

. Kurs języka angielskiego

. Liczne imprezy integracyjne i wyjazdy plenerowe

. Codziennie świeże owoce

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja