Specjalista ds. Rekrutacji

ManpowerGroup

Wrocław, dolnośląskie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i selekcja
  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Poszukiwania bezpośrednie kandydatów na stanowiska specjalistyczne administracyjno-biurowe
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i bezpośrednich

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży leasingowej
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport)
  • Pozytywna atmosfera w pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych lub praktyki w tym zakresie
  • Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacji i selekcji
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.