Specjalista ds. Rekrutacji

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Masz doświadczenie w rekrutacji specjalistów i managerów? Znasz biegle język angielski? Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku prowadząc projekty rekrutacyjne w Polsce i Europie? To jest oferta dla Ciebie!

Szukamy osoby na roczny kontrakt, która będzie pracować po stronie Klienta o bardzo rozpoznawalnej marce

Specjalista ds. RekrutacjiMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Praca w zespole Talent Acquisition po stronie Klienta;
  • Poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w Polsce i za granicą;
  • Zarządzanie wieloma projektami rekrutacyjnymi od momentu otrzymania zlecenia do złożenia oferty wybranemu kandydatowi;
  • Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami wewnętrznymi;
  • Budowanie wizerunku pracodawcy poprzez promowanie kultury organizacyjnej firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach doradztwa personalnego);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Pozytywne nastawienie i elastyczność;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Samodzielność, dobra organizacja zadań i chęć do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • roczny kontrakt na umowę o pracę lub w ramach umowy B2B;
  • pracę w międzynarodowym środowisku po stronie Klienta - znanej i rozwijającej się firmy;
  • otwartą i nastawioną na klienta kulturę organizacyjną;
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.