Opis stanowiska pracy

Open School Akademia językowa Oddział w Tychach poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

MIEJSCE PRACY: Tychy
POZIOM STANOWISKO W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa zlecenie/ umowa o pracę
CZAS PRACY: 9-17
SZKOLENIA: wsparcie w obszarze rozwoju kompetencji niezbędnych do wykonywania powierzonych prac, szkolenia metodyczne

Cel stanowiska: rekrutacja lektorów i tłumaczy
Odpowiedzialność: osoba będzie odpowiedzialna rekrutację lektorów o tłumaczy

Zakres zadań
 zamieszczanie ogłoszeń
 poszukiwania bezpośrednie lektorów i tłumaczy
 prowadzenie wstępnej weryfikacji kandydatów do pracy
 prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania

Wykształcenie: wyższe kierunkowe
Doświadczenie:
 minimum roczne doświadczenie w pracy jako rekruter

Kompetencje:
 Umiejętność organizacji pracy własnej
 Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji
 Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

Prezentacja firmy

Lingopro - jesteśmy dostawcą kompleksowych usług językowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja