Specjalista ds. rekrutacji

Graser Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią zespołu i jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy?
My potrzebujemy energii, zaradności i kreatywności, całej reszty Cię nauczymy.
Jeśli interesuje Cię obszar rekrutacji, budowania relacji z klientami oraz branża HR – to stanowisko jest idealne dla Ciebie.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się jako specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych w Holandii i Niemczech.
Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: RZESZÓW
W naszej firmie:
• Otrzymasz kompleksowy instruktaż wdrożeniowy, dzięki czemu bardzo szybko odnajdziesz się w świecie rekrutacji.
• Cele postawione są jasno a pomoc doświadczonych kolegów w codziennych działaniach gwarantuje poczucie rozwoju.
• Będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie firmy oraz ścieżki rozwoju kandydatów.
• Patrzymy na Twoją pracę w długim pryzmacie, ponieważ wiemy, że efekty mogą przyjść z czasem.
• Gramy do jednej bramki, jesteśmy zespołem dla którego celem jest projekt rekrutacyjny zakończony sukcesem.
• Zapewnimy umowę o pracę i niezbędny sprzęt.

Twoje zadania:
• Aktywne wyszukiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych narzędzi.
• Redagowanie ogłoszeń.
• Przeprowadzanie wywiadów wstępnych z kandydatami oraz rozmów kwalifikacyjnych.
• Weryfikacja referencji wybranych przez Ciebie kandydatów.
• Tworzenie raportów rekrutacyjnych.
• Utrzymywanie stałej relacji z kluczowymi kandydatami.

Oczekiwania:
• Wykształcenie minimum średnie.
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej.
• Efektywne zarządzanie czasem pracy i ustalanie priorytetów.
• Samodzielność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań.
• Wysoki poziom kultury osobistej, empatii i motywacji do pracy.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego.
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Aplikuj poprzez przycisk po prawej stronie ogłoszenia.