Specjalista ds. rekrutacji

M-Serwis Sp. j.

Poznań, 60-835, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

M-Serwis APT (nr cert. 49) poszukuje:

Specjalisty ds. Rekrutacji

Lokalizacja: Poznań

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

- posiada wykształcenie kierunkowe (doradztwo personalne, ZZL, itp.)
- posiada doświadczenie na stanowisku rekrutera
- posiada prawo jazdy kategorii B
- ma wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- jest komunikatywna, samodzielna, kreatywna
- potrafi bardzo dobrze organizować swój czas i pracę
- mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Opis stanowiska:
- kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- prowadzenie rozmów z kandydatami na stanowiska różnych szczebli
- stałe poszukiwanie nowych środków rekrutacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Prezentacja firmy

M-Serwis jest firmą o wyłącznie polskim kapitale. <br/>Istniejemy na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja