Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest światowym liderem w branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • organizacja i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
  • sporządzanie podsumowań, raportów dla Managerów
  • realizacja działań wspierających budowanie wizerunku pracodawcy (Employer Branding)
  • planowanie oraz monitorowanie budżetu rekrutacyjnego- współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych

WYMAGANIA
  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy stałej, w tym także związane z rekrutacją na stanowiska w obszarze sprzedaży, marketingu
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, socjologii lub psychologii
  • znajomość narzędzi i metod rekrutacji
  • umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i przygotowywania raportów
  • doświadczenie w realizacji działań z zakresu Employer Brandingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znakomita organizacja pracy własnej, elastyczność, szybkość działania

KORZYŚCI
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-12-41699/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.