Specjalista ds. Rekrutacji

Human & Hunter Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego biura poszukujemy osoby gotowej objąć stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla dla naszych Klientów w Polsce i zagranicą
  • Prowadzenie bazy danych kandydatów i zarządzanie nią
  • Promowanie firmy na lokalnym rynku pracy pod kątem pozyskania kandydatów
  • Wykonywanie czynności administracyjno – biurowych
  • Stały kontakt z innymi filami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym rekrutacją pracowników
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub język niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Precyzyjność, sumienność, zorientowanie na wyniki
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość tworzenia nowego oddziału firmy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.