Specjalista ds. rekrutacji zasobów ludzkich

Electric

02-952 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

• tworzenie ogłoszeń na poszukiwane stanowiska w firmie

• kontakt i współpraca z portalami ogłoszeniowymi

• weryfikacja nadesłanych CV

• umawianie rozmów rekrutacyjnych

• organizowanie wyjazdów rekrutacyjnych w przypadku rekrutacji poza Warszawą ( cała Polska)

• rekrutacja pracowników fizycznych, technicznych, biurowych do firmy

• przeprowadzanie badań jakości aktualnie zatrudnionych pracowników

• współpraca z instytucjami, ośrodkami, organizacjami w celu rekrutowania wykwalifikowanej kadry

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym zespole realizującym zlecenia z branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej

• zatrudnienie na pełen etat

• elastyczność godzin pracy (pod warunkiem wywiązywania się z powierzonych zadań)

• laptop oraz telefon służbowy

Wymagania

Pożądany profil kandydata

• znajomość specyfiki branży budowlanej (elektryka, hydraulika, konstrukcje budowlane)

• doświadczenie w rekrutowaniu pracowników

• biegła obsługa komputera i narzędzi biurowych

• dobra organizacja pracy

• chęci wyznaczania sobie ambitnych celów i ich samodzielna realizacja

• lekkość pióra przy tworzeniu ogłoszeń rekrutacyjnych

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

Mile widziane

• zainteresowania i doświadczenie techniczne

• umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym

• prawo jazdy KAT. B

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące (pierwsza umowa)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
W zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Energetyka