specjalista ds. rekrutacji SSC/BPO

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Chcesz spróbować swoich sił w największej agencji doradztwa personalnego w Polsce, uznanej za najlepszą firmę rekrutacyjną podczas gali CEE Shared Services Outsourcing Award 2016?

To właśnie Ciebie szukamy! Rośnij z nami!

Nasza historia rozpoczęła się w 1960 roku w Amsterdamie, kiedy nasz założyciel podwiózł rowerem do klienta pierwszego pracownika.

Od tego czasu w 40 krajach na 7 kontynentach wspieramy pracodawców w poszukiwaniu talentów, przyczyniając się do rozwoju ich biznesu oraz pomagamy kandydatom w kształtowaniu ich ścieżki zawodowej.

Buduj z nami tę historię!

Aktualnie do katowickiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41504
Praca stała
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • obsługa kluczowych klientów SSC/BPO w zakresie pracy tymczasowej
  • realizacja procesów rekrutacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych i bezpośrednich metod dotarcia do kandydatów
  • odpowiedzialność za codzienną komunikację z klientami, kandydatami i pracownikami tymczasowymi
  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych
  • dbanie o wizerunek Randstad jako profesjonalnego partnera wśród kandydatów, klientów oraz pracowników tymczasowych
  • generowanie efektywnych pomysłów na dotarcie do najlepszych kandydatów na rynku śląskim

Oczekiwania:
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
  • umiejętność generowania skutecznych pomysłów na dotarcie do kandydatów
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesu od kontaktu z Klientem po onboarding pracowników
  • doświadczenie w proaktywnej obsłudze Klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację z klientami
  • komunikatywność i optymistyczne nastawienie
  • niekończące się pokłady energii
  • samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferta:

  • praca u lidera w branży na podstawie umowy o pracę
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie wypłacane 4 razy w roku oraz pakiet benefitów
  • profesjonalne wdrożenie w powierzane obowiązki
  • możliwość rozwoju w ramach biura jak i organizacji
  • udział w ciekawych projektach

Ponadto dołączając do nas zyskasz:

  • prawdopodobnie najlepszą atmosferę w mieście
  • pracę w biurze w centrum Katowic
  • pracę w zgranym i wesołym zespole
  • wymagającego, ale też wspierającego przełożonego, który doskonale wie jak budować dobrą atmosferę pracy
  • w przerwach i w trakcie pracy pyszną włoską kawę (arabica 100%) oraz wygodne fotele

Do you like it?

Wierzymy, że tak.

Zapraszamy do katowickiego zespołu Randstad!