Specjalista ds. Rekrutacji (rynek francuski)

PowerJobs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JAKO SPECJALISTA DS. REKRUTACJI BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • rekrutację i selekcję wykwalifikowanych pracowników fizycznych delegowanych do pracy we Francji
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
  • pomoc przy organizacji podróży, kontrole terminów wymian pracowników
  • ścisłą współpracę z działem handlowym i działem kadr

JEŻELI:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie zawodowe w rekrutacji pracowników delegowanych do Francji lub Belgii
  • cechuje Cię zaangażowanie i systematyczność
  • swobodnie poruszasz się w programach z pakietu MS Office
  • jesteś przygotowany do samodzielnej pracy
  • potrafisz pracować pod presją czasu

Od kandydatów nie wymagamy znajomości języka francuskiego, jest to dodatkowy atut.

CO ZAPEWNIAMY ZE SWOJEJ STRONY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie powiązane z wynikami pracy
  • pracę w dobrze skomunikowanym biurze (dopuszczamy również możliwość pracy zdalnej)
  • pracę w godzinach 8-16
  • bardzo dobrą atmosferę
  • niezbędne narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań - telefon, laptop

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy