Specjalista ds. Rekrutacji/ realizacji zamówień_Poznań

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Wraz z rozwojem agencji, do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku :

Specjalista ds. Rekrutacji/ Realizacji Zamówień_POZNAŃ
Nr ref: SR/POZN/2016

Obowiązki:
• Prowadzenie i realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla w różnorodnych branżach (rekrutacje masowe, etatowe i stałe);
• Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów;
• Realizacja działań z zakresu administracji personalnej (dokumentacja pracownicza, przygotowywanie i podpisywanie umów z pracownikami, ewidencje czasu pracy, kontrola absencji pracowników tymczasowych);
• Przygotowanie miesięcznych rozliczeń pracowników tymczasowych, zleceniobiorców (rozliczanie ewidencji, wprowadzanie godzin do systemu w celu naliczenia wynagrodzeń)
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
• Raportowanie efektów pracy do wyznaczonych managerów;
• Reprezentowanie Agencji na rynku lokalnym (targi, szkolenia dla studentów itp.).

Wymagamy:
• Wykształcenie wyższe (minimum licencjackie);
• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, najlepiej w Agencji Pracy;
• Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
• Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziane;
• Dynamizm, konkret w działaniu, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w sytuacjach stresujących jak i pod presją czasu;
• Wysoka motywacja do realizacji wytyczonych celów
• Odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
• Niezbędne narzędzia pracy ( komputer, telefon, samochód służbowy)
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Możliwość awansu;
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy stałej licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.