Specjalista ds. rekrutacji - Łódź

Beetsma Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr. cert. 5169) oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Gdańsku oraz Radomiu.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI

Miejsce pracy: Łódź

TWOJE ZADANIA:

• samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań, poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskania kandydatów),
• współpraca z Klientami (przyjmowanie zapotrzebowania na rekrutację, ustalanie trybu rekrutacji),
• koordynowanie pracy pracowników tymczasowych, ustalanie grafików, prowadzenie rozliczeń
• administracja biura,

OFERUJEMY:

• Pracę na samodzielnym stanowisku
• Wynagrodzenie stałe oraz premię zależną od wyników
• Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój, w organizacji o europejskim zasięgu
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

Wymagania

• (Mile widziane) praktyki w branży HR
• (Mile widziane) prawo jazdy kat B.
• Pełna dyspozycyjność
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
• Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta