Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klientów na rynku niemieckim.

Bravecom Sp. z o.o.

03-654 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Bravecare jest szybko i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku pracy tymczasowej. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy indywidualne rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego. Zespół naszych pracowników to kompetentni oraz profesjonalnie przygotowani doradcy.

W chwili obecnej poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji i rozwoju do Działu Obsługi Klienta Pracy Tymczasowej na rynek Niemiecki, w naszym biurze we Warszawie.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Premie za wyniki
• bezpłatne szkolenie specjalistyczne przed rozpoczęciem pracy
• narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy
• pakiet szkoleń wewnętrznych
• interesującą, samodzielną i pełną nowych wyzwań pracę

Zakres obowiązków:
• samodzielne prowadzenie procesów związanych z zatrudnianiem osób do pracy na terenie Niemiec.
• współpraca i budowanie relacji z partnerami i klientami niemieckimi
• kompleksowa współpraca z klientami na każdym etapie trwania projektu
• pozyskiwanie kandydatów do pracy
• prowadzenie bazy danych kandydatów i zarządzanie nią
• obsługa telefoniczna i bezpośrednia interesantów

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne prowadzenie spraw firmy – warunek konieczny
• chęć pracy z ludźmi
• dobra znajomość pakietu MS Office
• dobra organizacja czasu pracy
• precyzyjność, sumienność, zorientowanie na wyniki

Prezentacja firmy

Serdecznie witamy <br/> <br/>Bravecom Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja