Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

  • Selekcja i rekrutacja opiekunów osób starszych
  • Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Bieżąca obsługa pracowników
  • Koordynacja procesu wymiany personelu
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Oferujemy:

  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja