Specjalista ds.Rekrutacji i Kadr

InterKadra Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica

ZADANIA:

• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w środowisku firm produkcyjnych i logistycznych,
• Organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów,
• Zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach,
• Aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy
• Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
• Wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych.
• Obsługa klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
• Obsługa kadrowo-płacowa pracowników (wystawianie umów, zaświadczeń, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych),
• Prace administracyjne.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta,
• Mile widziane wykształcenie wyższe z obszarów ZZL, psychologii,
• Zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,
• Wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi,
• Samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,
• Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z InterKadra Sp. z o. o,
• Warunki finansowe uzależnione od wyników (część podstawowa + premia uzależniona od wyników),
• Dodatkową opiekę medyczną,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Przyjazne środowisko pracy,
• Dużą swobodę przy realizacji zadań.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.