Specjalista ds. rekrutacji i HR

Formel D Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- rekrutacja i selekcja pracowników średniego i wyższego szczebla,
- kontakt z dostawcami zewnętrznymi usług HR
- współudział w tworzeniu profili /opisów stanowisk dla obecnych i/lub nowych stanowisk pracy,
- wsparcie w tworzeniu wizerunku wewnętrznego i zewnętrznego pracodawcy,
- wdrażanie, udoskonalanie systemów i narzędzi HR,
- współudział w tworzeniu szkoleń wewnętrznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii, Socjologii,
- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
- obsługa komputera (MS Office),
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pracy z ludźmi,
- dokładność, rzetelność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa