Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wrocłąw, dolnośląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocłąw

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową koordynację i realizację projektu rekrutacyjnego.

Zadania na stanowisku:

• Realizacja projektów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych.

• Planowanie działań rekrutacyjnych i aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy.

• Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych; administrowanie dokumentacją personalną.

• Zarządzanie, koordynacja i opieka nad pracownikami tymczasowymi.

• Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potrzeb Klientów.

• Budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy.

• Raportowanie do Przełożonego i Klientów.

• Doskonaleniem wykorzystywanych metod rekrutacyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe.

• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Dobrej znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr.

• Wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji.

• Znajomości pakietu MS Office

• Dobrej znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobrej organizacja pracy

• Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

• Umiejętności pracy pod presją czasu.

• Wysokiej motywacji do pracy.

• Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne

• Czynne prawo jazdy kat. B.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.