Specjalista ds. rekrutacji i administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

W związku z rozwojem wewnętrznych struktur Adecco Poland, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•Realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
•Koordynacja pracowników tymczasowych
•Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału Klienta
•Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
•Raportowanie do Klienta i Przełożonego
•Obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców (sporządzanie umów, wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń, prowadzenie teczek osobowych, archiwizowanie dokumentacji, rozliczanie czasu pracy)
•Sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami
•Wystawianie faktur
•Rozliczanie podróży krajowych i zagranicznych

Nasze wymagania:

•Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki socjologia, psychologia, ZZL lub pokrewne (również studenci ostatnich lat studiów)
•Mile widziane doświadczenie w realizacji rekrutacji masowych
•Wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji
•Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr
•Znajomość programu TETA, Microsoft Dynamics NAV, Płatnik (mile widziane)
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość pakietu MS Office
•Wysoka motywacja do pracy
•Nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
•Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
•Bardzo dobra organizacja pracy
•Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Umowę o pracę
•Prywatną opiekę medyczną i pakiet dodatkowych benefitów
•Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.