Specjalista ds. rekrutacji ( branża IT) / IT Talent Sourcer (możliwość pracy w 100% zdalnie)

Concise Software

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Cenimy wiedzę i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w zespole i wspieramy się wzajemnie w rozwoju. Wiemy, jak cenna jest efektywność w pracy, a jednocześnie – znamy wartość dobrze zgranego teamu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszamy do kontaktu.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami do naszego rzeszowskiego biura poszukujemy IT Talent Sourcera.

Chcesz wraz z nami budować zintegrowany świat? Dołącz do Concise Software!

Możliwość pracy w 100% zdalnie lub w modelu hybrydowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji lub sourcingu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B1)
  • zdolność do kreatywnego myślenia, samodzielnej pracy, realizowania projektów do końca
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość na konstruktywny feedback oraz zdolność do przekazywania informacji
  • ukierunkowanie na ciągły rozwój, naukę i zdobywanie nowych umiejętności

Obowiązki:

  • wyszukiwanie specjalistów na stanowiska IT z wykorzystaniem metody direct search, wewnętrznej bazy danych, portali społecznościowych, oraz innych metod docierania do kandydatów pasywnych
  • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami oraz prowadzenie wstępnych rozmów
  • obsługa procesów rekrutacyjnych w wewnętrznym systemie ATS oraz raportowanie działań podjętych w ramach prowadzonych projektów
  • ścisła współpraca z zespołem rekrutacji i działem marketingu
  • dbanie o najwyżej jakości candidate experience

Mile widziane:

  • Znajomość branży IT

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Lekcje języka angielskiego
  • System premiowy MyBenefit
  • Bibliotekę branżową + bazę e-learning
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Środowy lunch (biuro)

Prezentacja firmy

Our specialists carry out projects for the largest IT companies worldwid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - Konsulting