specjalista ds. reklamy i marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego Klienta z branży żywieniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 38117
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa organizacja i realizacja kampanii reklamowych oraz akcji marketingowych o zasięgu ogólnopolskim
  • opracowania koncepcyjne, wykonywanie projektów graficznych i przygotowywanie do druku materiałów BTL (katalogów, ulotek, plakatów, gadżetów)
  • projektowanie i skład w programach graficznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje PR, drukarnie)

Oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, reklama)
  • praktyczna znajomość środowisk graficznych tj. Corel Draw i Adobe Photoshop
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, promocyjnych i PR
  • niebanalne pomysły na kreację nowych projektów marketingowych ukierunkowanych na zwiększenie sprzedaży
  • zmysł estetyczny i kreatywność
  • umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość kreowania polityki marketingowej firmy
  • możliwości rozwoju zawodowego i aktywny wpływ na kreowanie polityki marketingowej firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)