Specjalista ds. reklamy – handlowiec

Radio Kolor 103 FM

02-536 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Radio Kolor to jedna z najdłużej działających stacji radiowych metropolii warszawskiej. Nasz program jest emitowany od 1993 roku, a marka rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona w całym kraju. Jesteśmy radiem opiniotwórczym, utrzymującym aktywny kontakt z naszymi słuchaczami, a z naszymi klientami budujemy długotrwałe relacje.

Wyróżnia nas dbałość o przyjazną atmosferę w pracy oraz nastawienie na sukces zarówno Radia Kolor, jak i rozwój zawodowy naszych pracowników, dlatego poszukujemy osób posiadających:

• minimum 2- letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

• ugruntowaną wiedzę na temat rynku reklamowego i marketingu

• znajomość technik i narzędzi sprzedażowych, umiejętności negocjacyjne

• znajomość środowiska Windows, Pakiet Office (szczególnie Power Point)

• wysoką motywację do pracy, asertywność, kulturę osobistą

• umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku, jak i w zespole

• prawo jazdy kategorii B

Twoje obowiązki:

• współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi oraz osobami odpowiedzialnymi za marketing prestiżowych firm w Warszawie

doradzanie klientom w obszarze planowania i przeprowadzania kampanii reklamowych

• przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów, zawieranie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją

• aktywne budowanie i utrzymywanie własnego portfela klientów

Osobom zatrudnionym oferujemy:

• stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie za realizację budżetów

• możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu

• nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

• przejrzysty system wynagradzania i regularne szkolenia

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Radio Kolor żyje tak, jak nasze miasto. <br/>Tworzymy zespół ludzi, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi