Pracownik biurowy / Specjalista ds. reklamacji

Deftrans Sp. z o.o

Milicz k/ Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa procesów reklamacyjnych
  • przyjmowanie zgłoszeń, wprowadzanie do systemu, rozpatrywanie i wyjaśnianie wszelkich niejasności związanych z procesem reklamacji
  • dbanie o terminowość rozpatrywania reklamacji
  • kontrola i współpraca z serwisem
  • przygotowywanie i rozliczanie trasy serwisu
  • kontakt i obsługa posprzedażowa Klientów firmy
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi oraz innymi działami firmy
  • przygotowywanie analiz dotyczących reklamacji
  • realizacja wyznaczonych celów i koordynacja działań reklamacyjnych oraz serwisowych

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość MS Office (głównie Excel, Word)
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Deftrans to polski, rodzinny producent wysokiej jakości mebli łazienkowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat