Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych / Regulatory Affairs Specialist

PPF Hasco-Lek S. A.

Warszawa, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
 definiowanie kategorii wyrobów medycznych oraz odpowiednich wymagań i ścieżek rejestracyjnych w celu wprowadzenia produktu do sprzedaży zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi wymaganiami (znakowanie CE, wymagania na innych rynkach),
 sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej wyrobów medycznych, oraz biologicznej oceny wyrobów medycznych,
 kontakty z krajowymi oraz międzynarodowymi urzędami kompetentnymi oraz innymi organizacjami w związku z rejestracją produktów,
 ocena proponowanych zmian pod względem wymagań rejestracyjnych.

Wymagania:
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość wymagań rejestracyjnych dot. wyrobów medycznych,
 wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne,
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 odpowiedzialność oraz sumienność,
 komunikatywność pozwalająca na współpracę z urzędami polskimi i zagranicznymi w zakresie wymogów prawnych dot. rejestracji wyrobów medycznych,
 dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i skrupulatność w opracowywaniu dokumentacji.
Oferujemy:
 pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
 pracę w przyjaznej atmosferze,
 możliwości rozwoju i szkoleń dopasowanych do stanowiska,
 dostęp do bogatego pakietu socjalnego.