Specjalista ds. Rejestracji Szkód

Proama

Lublin, lubelskie

Proama
Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która od 2012 roku sprzedała ponad 700 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Obecnie do Departamentu Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Nr Ref.: SRSP/Z/02/2015

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów w zakresie rejestracji zgłoszeń szkód;
  • Poprawne wprowadzanie danych do bazy;
  • Wysyłanie dokumentacji;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z telefoniczną lub bezpośrednią obsługą Klienta;
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe);
  • Dobra obsługa komputera (w szczególności programu Ms Word);
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji z Klientami;
  • Komunikatywność oraz dobra dykcja;
  • Motywacja do osiągania wyznaczonych celów oraz chęć współpracy w zespole;
  • Systematyczność i dyscyplina wewnętrzna;
  • Odpowiedzialność;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę na pół etatu;
  • Elastyczny czas pracy (w godzinach od 8:00 do 20:00);
  • Pakiet benefitów;
  • Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z opcji "Aplikuj teraz" poniżej ogłoszenia.