Specjalista ds. Rejestracji Leków

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Poprawne opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych Spółki zgodnie z obowiązującym prawem
  • Prowadzenie procesów rejestracyjnych zgodnie ze strategią Firmy w krajach Unii Europejskiej i poza Unią Europejską
  • Współpraca z zagranicznymi przedstawicielstwami i partnerami Firmy
  • Praca w zespołach projektowych

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne, medyczne lub pokrewne, uzupełnione specjalistycznymi szkoleniami
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziedzinie rejestracji leków lub pokrewnej związanej z pracą z dokumentacją rejestracyjną
  • Znajomość wytycznych unijnych w zakresie opracowywania dossier rejestracyjnego oraz umiejętność dokonywania samodzielnej interpretacji prawa dla potrzeb realizowanych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera z zakresu Ms Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany
  • Odpowiedzialność i precyzja w działaniu

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy