Opis stanowiska pracy

Zadania:
• realizacja zamówień własnych i obcych
• bieżący nadzór i współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień
• przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłka towarów
• współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi
• bieżąca kontrola stanów magazynowych
• dbałość o podległy magazyn i urządzenia
• współpraca z działem handlowym i administracyjnym
Oferujemy:
• możliwość pracy w młodym i zgranym zespole
• wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy i umiejętnościami personalnymi
• pracę z konkurencyjnymi, zaawansowanymi technicznie produktami
• wsparcie wewnętrzne i zagranicznych dostawców
• szerokie możliwości rozwoju i nauki

Wymagania

Oczekiwania:

  • skrupulatność i uważność w wykonywaniu zadań
  • zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bieżące kontakty email
    i telefoniczne z anglojęzycznymi partnerami handlowymi)
  • łatwość obsługi komputera i oprogramowania biurowego
  • mile widziane doświadczenie i umiejętność pracy z produktami technicznymi

Oferujemy:

Prezentacja firmy

Firma o profilu dystrybucyjnym aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa