Specjalista ds. realizacji projektów HR z językiem francuskim

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

In Temporis Dział Zagranica szuka:

W związku ze wzrastającą liczbą projektów oraz zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza firma wśród belgijskich, francuskich oraz niemieckich klientów, a także planowanym rozwojem na inne zagraniczne rynki, do naszego zespołu w Lublinie poszukujemy:

Specjalisty ds. realizacji projektów HR z językiem francuskim

Zadania jakie czekają na specjalistę:

- Codzienny kontakt z pracownikami i klientami francuskojęzycznymi;

- Obsługa logistyczna projektu: organizowanie i zarządzanie zakwaterowaniem dla pracowników;

- Optymalizacja oraz rozliczanie kosztów zakwaterowania zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie;

- Rozliczanie czasu pracy pracowników, sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;

- Wsparcie administracyjne działu (dokumentacja pracownika, dokumenty oddelegowania).

Co możemy zaoferować?:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- Codzienny kontakt z językiem francuskim;

- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności;

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- Udział w realizacji różnorodnych projektów rekrutacyjnych;

- Pakiet medyczny i ubezpieczeniowy;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy stałej.

Czego oczekujemy od kandydatów?

- Biegłej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny;

- Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności analitycznych;

- Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;

- Umiejętności pracy pod presją czasu;

- Motywacji i zaangażowania;

Dodatkowo jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub pracowałaś/-łeś w biurze rachunkowym/księgowości jesteś kandydatem idealnym!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.