Specjalista DS. Realizacji Inwestycji

INELBUD

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

INELBUD
ZATRUDNIMY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Inowrocław

Zatrudnimy na stanowisko Specjalista DS. Realizacji Inwestycji, mile widziane osoby z Inowrocławia lub pobliskich okolic.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne najlepiej budowlane;
  • umiejętność czytanie rysunków technicznych;
  • obsługa programu: norma, autocad, word, excel,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,
  • zdolność planowania i organizowania pracy,
  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność,
  • dynamizm w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • praca przy komputerze, drukarkach -skanowanie i drukowanie dokumentów;
  • wysyłanie zapytań do: podwykonawców, hurtowni, producentów;
  • wybór dostawców i wykonawców dla prowadzonych inwestycji, negocjowanie warunków współpracy;
  • tworzenie dokumentacji zakupowej;
  • weryfikacja dostarczonych: dostaw, dokumentów zakupowych;
  • weryfikacja oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • rozliczanie inwestycji;
  • opisywanie dokumentów;
  • wprowadzanie dokumentów do programu;
  • kierowanie samochodem kat. B.
  • bieżące raportowanie wykonanych zadań.

Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16 w biurze w Jaksicach (5 km od Inowrocławia)

Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INELBUD dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami z dn. 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.z 2002, nr 101, poz. 926 z póź. zm)”.

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
INELBUD