Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Raportowania

Miejsce pracy: Osie, Świecie, Tuchola, Grudziądz

OFERUJEMY:

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 8000 zł brutto
  • możliwość zatrudnienia na wybrany rodzaj umowy;
  • pracę biurową w stałych godzinach (7-15)
  • szkolenia branżowe umożliwiające rozwój osobisty i zdobywanie nowych kompetencji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

ZADANIA:

  • tworzenie raportów z zakresu Działu Analiz zgodnie z wytycznymi i standardami firmy
  • udział w tworzeniu narzędzi umożliwiających pozyskiwanie oraz przetwarzanie danych niezbędnych w procesie raportowania
  • współpraca przy tworzeniu nowych narzędzi analitycznych.

OCZEKUJEMY:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w dziale raportów i analiz
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C2
  • znajomości zasad rachunkowości oraz programu Excell
  • znajomości programu SAP
  • mile widziane wykształcenie w kierunku księgowości lub rachunkowości.
Wyślij swoją aplikację lub zadzwoń aby dowiedzieć się więcej - 504-862-677 :)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.