Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rachunkowości

Location: Wrocław

W Hewlett Packard Enterprise zajmujemy się opracowywaniem nowoczesnych technologii i usług, które mogą pomóc firmom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Wspieramy swoich klientów w ponad 170 krajach.

W Polsce jesteśmy obecni w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Nasze Centrum we Wrocławiu i Łodzi specjalizuje się w zaawansowanych usługach, których głównym celem jest świadczenie usług finansów i księgowości, HR, sprzedaży i marketingu, przetwarzania danych i dostarczania informacji oraz zarządzania łańcuchem dostaw na rzecz Hewlett Packard Enterprise oraz naszych klientów.

Do naszego zepsołu poszukujemy: Specjalisty ds. Rachunkowości

Zakres obowiązków:

  • Uzgodnienia na kontach w zakresie zobowiązań, depozytów i przedpłat
  • Weryfikacja i uzgadnianie transakcji
  • MEC w przypisanym regionie
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Współpraca z działem Controllingu w zakresie utrzymania prawidłowych sald na rachunkach
  • Przygotowanie dokumantacji na potrzeby audytów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (np. finanse i rachunkowość, audyt, ekonomia)
  • Min. 2 letnego doświadczenia zawodowego na stanowisku: księgowego/ej, controllera, audytora lub analityka finansowego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (a w szczególności MS Excel)

Oferujemy:

Oferujemy nie tylko stabilną pracę w renomowanej firmie, ale również atrakcyjne środowisko pracy, w którym można wielu inspirujących ludzi z całego świata. Miejsce, w którym można rozwijać swoje umiejętności, pracować z ekspertami, zrelaksować się, a także skorzystać z wielu aktywności dostosowanych do potrzeb naszych pracowników. Poniżej znajdą Państwo informacje o tym, co mamy do zaoferowania:

  • Pakiet medyczny dla pracownika i jego najbliższej rodziny
  • Karta Multisport
  • Pakiet ubezpieczenia na życie
  • Program pomocy pracownikom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej
  • Darmowa kawa, herbata, kanapki i owoce
  • Nowoczesne biura w centrum miasta
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, elastyczne godziny pracy oraz możlwiość pracy z domu
  • Szkolenia, możliwość rozwoju osobistego i awansu w firmie
  • Program Wellness
  • HPE Kultura - oferty specjalne dot. wydarzeń kulturalnych
  • CSR (Corporate Social Responsibility)
  • Zniżki na kartę HPE w sklepach oraz punktach usługowych
  • Welcome2Wroclaw (dla osób spoza Wrocławia – pakiet informacji nt. miasta)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.