SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA OFERT- ROBOTY CERAMICZNE

Piecexport-Piecbud Sp. z o.o.

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wstępna ocena zapytań ofertowych przesłanych przez klientów na usługi świadczone przez PCXT
Ocena możliwości wykonania usługi na podstawie wizji lokalnej i czytania dokumentacji technicznej
Przygotowanie zapytania ofertowego dla podwykonawców i dostawców materiałów ceramicznych i usług do akceptacji
Przygotowanie kalkulacji kosztów na wykonanie potencjalnego zadania inwestycyjno - remontowego
Ocena i weryfikacja ofert złożonych przez podwykonawców i dostawców materiałów i usług
Przygotowanie oferty wraz z wymaganą dokumentacją formalno - techniczną
Złożenie oferty do klientów
Przygotowywanie kompleksowych ofert dla inwestorów realizujących inwestycje w trybie Zamówień Publicznych oraz w oparciu o KC,
Nadzór nad realizacją projektu z zakresu robót ceramicznych wymurówek ogniotrwałych
Udział w negocjacjach handlowych
Obsługa aktualnych klientów firmy w zakresie bieżących działań remontowo — inwestycyjnych

Wymagania

Umiejętność opracowywania ofert w zakresie robót ceramicznych
Analizowanie terminu i warunków technicznych realizacji zadania
Znajomość i praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu technologii materiałów ogniotrwałcy
Wykształcenie techniczne w zakresie technologii materiałów ceramicznych
Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywność, dokładność i odpowiedzialność
Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Prezentacja firmy

PIECEXPORT - PIECBUD Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie