Specjalista ds. prototypów

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje dla swojego klienta - lidera na rynku w produkcji szyberdachów i systemów dachowych dla przemysłu motoryzacyjnego – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: MD/SPI/10/14

Miejsce pracy: Września, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Wsparcie przy budowie prototypów
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów prototypów zgodnie ze specyfikacjami
  • Przygotowywanie raportów z wykonanych testów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dot. prototypów
  • Wsparcie inżynierów w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem i jakością
  • Definiowanie parametrów procesów prototypowych
  • Zarządzanie magazynem części prototypowych
  • Wsparcie przy wdrażaniu do produkcji seryjnej na liniach montażowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wysoką kulturę pracy
  • Zatrudnienie w firmie o polityce personalnej zorientowanej na rozwój pracownika i pracę zespołową

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (kierunki mechaniczne i pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wieloletnie doświadczenie jako multioperator (doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem)
  • Sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Zmysł techniczny, dobra znajomość zagadnień mechaniki, „złota rączka”
  • Podejmowanie inicjatywy, zdolności analityczne

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy oraz za wszystkie nadesłane aplikacje.

Po więcej szczegółów dotyczących oferowanego stanowiska pracy oraz pracodawcy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osoba kontaktowa: Magdalena Dobrosielska, kom.: 519 687 816.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.