Specjalista ds. Promocji

Berg Holding S.A

40-005 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Śląskie Kamienice S.A. to spółka stworzona na silnych fundamentach.

Pasja tworzenia, miłość do regionu, przywiązanie do miejsc najbliższych, szacunek do przeszłości a także wizje dobrych zmian, rozsądek gospodarowania finansami i doświadczenie – oto podstawa naszych działań.

Chcemy odkrywać piękno architektury miast Górnego Śląska poprzez złożone inwestycje w budynki mieszkalne.

Poszukujemy obecnie:

Specjalisty ds. Promocji

Obowiązki:

- tworzenie tekstów promocyjnych korekta tekstów i publikacja

- nadzorowanie kampanii promocyjnych

- współpraca z mediami

- edycja zdjęć w prostych programach i tworzenie materiałów na podstawie zdjęć

- koordynacja powstania materiałów promocyjnych drukowanych /współpraca na linii grafik – drukarnia/

- dystrybucja materiałów drukowanych – planowanie i wykonanie planów, nadzór dystrybucji, kontakt z osobami współpracującymi

- bieżące koordynowanie prowadzenia strony internetowej:

edycja i publikacja tekstów, materiałów wizualnych

- zarządzanie stroną www – dostosowywanie jej do aktualnych potrzeb

- prowadzenie kampanii social media – obsługa FB, tworzenie postów, udostępnianie postów na kolejnych platformach,

- prowadzenie bazy kontaktowej, gromadzenie danych

- obsługa newslettera – komponowanie mailingów, wysyłka mailingów, monitoring skuteczności wysyłki

- współpraca z zewnętrznymi usługodawcami – negocjowanie warunków współpracy promocyjnej/sprzedażowej, realizacja współpracy promocyjnej, badanie efektów współpracy

- obsługa innych platform promocyjnych – Pinterest, Instagram, Linkedin, etc.

- reprezentowanie organizacji na zewnątrz, udział w wydarzeniach, nawiązywanie kontaktów i realizacja współpracy z osobami i podmiotami z zewnątrz

- współpraca ze zleceniobiorcami usług promocyjnych  – gromadzenie ofert i realizacja zleceń, analiza konkurencyjności ofert

- kampanie zagraniczne – w przypadku projektów pozakrajowych / podobne czynności jak wyżej/

Co oferujemy:

- interesującą pracę na samodzielnym stanowisku

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w młodym prężnie rozwijającym się zespole

- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe

- kreatywność

- szybkość w działaniu

- umiejętność negocjacji

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- „lekkie pióro” konieczne w przygotowywaniu materiałów promocyjnych

- chęć uczenia się

- biegłe poruszanie się po: Fb, Pinterest, Twitter, Linkedin,

- zainteresowanie nowymi technologiami komunikacyjnymi

- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media