Specjalista ds. promocji i marketingu

VEKTOR MEDIA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

VEKTOR MEDIA, dystrybutor marek Yonex i Tusa poszukuje:

Specjalisty ds. marketingu

Wymagania

  • kreatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość obsługi stron www, zamieszczania treści
  • umiejętność promocji w kanałach Facebook i Twitter
  • kampanie mailingowe
  • tworzenie kampanii wsparcia sprzedaży
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem handlowym
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi programów graficznych
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • pracę w ciekawej branży sportowej
  • młody zespół
  • możliwość rozwoju i kreowania polityki marketingowej dla marek/liderów w danej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia kwartalna

Prezentacja firmy

Firma handlowa w branży sportu i rekreacji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management